Açık Hava Reklamcılığı

Her çeşit ve ebatta tabela üretim, imalat ve uygulaması ile Er tabela olarak yılların deneyimi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sadece fırça kullanılan dönemlerden günümüze tüm teknolojileri bünyesine alarak, en yeni tekniklerle en dayanıklı, doğru yere doğru tabela düşüncesiyle çalışmalarıza devam etmekteyiz.

ertabela-logo-siyah

Tabela Sistemleri

Tabela reklam sektörünün en önemli aktif ve geri dönüşü en hızlı ortaya koyan aracıdır. Her kurum, dükkan, profesyonel işletme sahipleri, tüm bayiiler tabela sistemlerini kullanarak müşterilerine vaadlerini sunmaktadırlar. Hakkınızda bilgi sahibi olmayan müşterilerin sizin hakkınızdaki ilk görüşü tabelanız ile oluşacaktır.

İlk görüşte fikir sahibi olmaya yatkın olan insanoğlu sizi ilk olarak tabelanız aracılığıyla tanıyacaktır. Bunun ne denli önemli olduğu tüm sektör tarafından bilindiği gibi, bu konuda da çeşitli tür ve teknolojilerde tabela sistemleri geliştirilmektedir. Işlıklı tabela, Kutu harf tabela, Neon tabela, büyük Totem tabelaları, Çatı ve Cephe Tabelası, Krom ile yapılan harf tabelalar, arkadan ışıklı pleksi glas kutu harf gibi çeşitli sistemler bunlardan sadece birkaçıdır.

Tabela ve Reklam

Bilgi ve Tecrübe

Yılların bilgi ve tecrübesi ile doğru yere doğru reklam çözümü

Ustalık

Yapılan iş için gerçek ustalık ve doğru araç gereç seçimi ile kaliteli malzeme kullanımı

Her yerden erişim

Açık hava uygulaması olarak tabelanın her açıdan erişimine göre yerleşim ve konumlandırma

SORUN değil,

ÇÖZÜM ilkesiyle…

Reklam sektörüne katıldığı 1990 yılından bugüne geniş ürün yelpazesiyle; SORUN değil, ÇÖZÜM ilkesiyle, müşteri memnuniyetini esas alarak, bir çok kuruluşa reklam hizmeti veren ER Reklam; tecrübeli kadrosu, hizmet kalitesi ve reklama yönelik çalışmalarıyla sizlerin desteğiyle yoluna devam etmektedir.

Uygulamalarımız